w sprawie zmiany obszaru wolnego obszaru celnego w Mszczonowie w województwie mazowieckim (DU/2023/257)

t.j.

status: obowiązujący

Określa się w załączniku do rozporządzenia granice i obszar wolnego obszaru celnego w Mszczonowie w woje- wództwie mazowieckim, ustanowionego rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 lipca 2000 r. w sprawie ustanowienia wolnego obszaru celnego w Mszczonowie w województwie mazowieckim (Dz. U. poz. 721 oraz z 2003 r. poz. 876).

Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia. Minister Finansów: M. Rzeczkowska         1) Minister Finansów kieruje działem administracji rządowej – finanse publiczne, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 29 kwietnia 2022 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Finansów (Dz. U. poz. 939).

Załączniki

Załącznik nr 1

Załącznik nr 1

SZCZEGÓŁOWY OPIS GRANIC I OBSZAR WOLNEGO OBSZARU CELNEGO W MSZCZONOWIE W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM Opis przebiegu granic wolnego obszaru celnego jest przedstawiony na mapie. Dokument zawierający opis przebiegu granic wolnego obszaru celnego wraz z mapą jest przechowywany u zarządzającego wolnym obszarem celnym oraz w postaci kopii we właściwej miejscowo izbie administracji skarbowej nadzorującej wolny obszar celny i w Ministerstwie Finansów. Granice wolnego obszaru celnego zlokalizowanego w Mszczonowie w województwie mazowieckim są wyznaczone przez następujące punkty graniczne:         1) poczynając od punktu A, zlokalizowanego w rogu ogrodzenia przy bramie nr 3, granica biegnie wzdłuż ogrodzenia do punktu B oddalonego od punktu A o 178 m; w odległości 166 m od punktu A znajduje się brama nr 4;         2) od punktu B granica biegnie wzdłuż ogrodzenia do punktu C oddalonego od punktu B o 61 m;         3) w punkcie C granica załamuje się w kierunku północnym i biegnie wzdłuż ogrodzenia do punktu D oddalonego od punktu C o 82 m;         4) w punkcie D granica załamuje się w kierunku wschodnim i biegnie wzdłuż ogrodzenia do punktu E oddalonego od punktu D o 92 m;         5) w punkcie E granica załamuje się w kierunku południowo-wschodnim i biegnie wzdłuż ogrodzenia do punktu F oddalonego od punktu E o 32 m;         6) w punkcie F granica załamuje się w kierunku wschodnim i biegnie wzdłuż ogrodzenia do punktu G oddalonego od punktu F o 210 m;         7) w odległości 3,3 m od punktu F, na odcinku 29 m granicę stanowi północna ściana budynku;         8) w odległości 117 m od punktu F, na odcinku 25 m granicę stanowi północna ściana budynku;         9) w odległości 164 m od punktu F znajduje się brama nr 1, następnie w odległości 205 m od punktu F znajduje się brama nr 2A;         10) w punkcie G granica załamuje się w kierunku południowym i biegnie wzdłuż ogrodzenia do punktu H oddalonego od punktu G o 80 m;         11) w punkcie H granica załamuje się w kierunku zachodnim i biegnie wzdłuż ogrodzenia do punktu I oddalonego od punktu H o 27 m; w odległości 0,5 m od punktu H znajduje się brama nr 2B;         12) w odległości 16,5 m od punktu H, na odcinku 10,5 m granicę stanowi południowa ściana budynku, którego narożnik oznaczony jest jako punkt I;         13) w punkcie I granica załamuje się w kierunku południowym i przebiega na długości 10 m wzdłuż bramy nr 3 do punktu A. Całkowita powierzchnia wolnego obszaru celnego wynosi 2,54 ha.